Realizacja zamówień

Działalność naszej firmy oparta jest w głównej mierze na bezpośrednim kontakcie z klientem i bazuje na indywidualnej obsłudze każdego klienta. Dlatego w oknie Produkty niniejszego serwisu przedstawiliśmy tylko wybrane grupy narzędzi i podstawowe informacje o nich. Wszelkie pytania do nas prosimy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@abrasco.pl bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Produkty standardowe prawie zawsze znajdują się na półce w magazynie. Dla kontrahentów kupujących regularnie określone towary, utrzymywane są uzgodnione zapasy magazynowe. Czas realizacji zamówień nowych klientów i pozycji z niestandardowych zawsze skracane są do minimum.

Zamówione narzędzia i materiały dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych. Przy większych zamówieniach koszt transportu ( wysyłki ) pozostaje po naszej stronie ( oferta zawsze określa warunki dostawy ). Sprzedaż towarów odbywa się w oparciu o złożone pisemne zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dla stałych klientów realizujemy także zamówienia złożone telefonicznie.

Dla wzbogacenia oferty i podnoszenia poziomu naszych usług jesteśmy otwarci na nowe propozycje oraz konstruktywne uwagi.

Zapraszamy do współpracy.